Проект

Провідний експерт плитки
та сантехніки АГРОМАТ

09.08.2018
кращий ремонт
кращий ремонт
кращий ремонт
тут і зараз
тут і зараз
тут і зараз
Про компанію

Все для ремонту
і навіть більше

АГРОМАТ — це більше 1000 брендів плитки та сантехніки для всього будинку, велика кількість магазинів і шоу-румів з готовими рішеннями, персональний сервіс, а також власна академія дизайнерів для швидкого, зручного і якісного вирішення питань ремонту.
задача

Створити всеосяжний онлайн ресурс компанії, що включає в себе великий корпоративний сайт, інтернет магазин з більш ніж 40 тис. товарів, інформаційний ресурс для статей і допомоги у виборі продукції, та мультифункціональний партнерський b2b портал.

ідея

Використати концепт нового редизайну компанії із застосуванням синього кольору і фірмової жовтої качечки. Необхідно впровадити зручну навігацію між порталами. Кожен з сайтів повинен мати свій яскраво виражений стиль і функціонал, залишаючись при цьому в рамках загальної єдиної концепції.

Розробка проекту

Грунтовка для
будь-яких ідей

Виходячи з поставлених завдань, були створені три окремі сайти компанії, що якісно доповнюють один одного та відкривають безмежні можливості для пошуку, підбору і покупки матеріалів для першокласного і ремонту.

Головна сторінка

Найголовнішою з усіх головних сторінок виступила стартова сторінка корпоративного сайту. Сторінка рясніє великими фото готових інтер'єрів, має блок підбору товарів по картинці та постачає майбутніх і теперішніх клієнтів інформацією про головні переваги компанії АГРОМАТ:

Магазинний
етикет

Основним інструментом онлайн взаємодії з кінцевим споживачем є інтернет магазин компанії. Великий і наочний каталог, система пошуку і підбору товару, акції, реєстрація користувачів — все для максимально комфортного плавання в морі варіантів для облаштування приміщень. Також є прив'язка продукції до мережі магазинів по Україні.

Затишок на службі
у професіоналів

Щоб домогтися відмінного результату, одного лише бажання замало. Велика база ідей і порад від фахівців АГРОМАТ, а також портфоліо готових проектних рішень з контактами дизайнерів інтер'єру дозволяють оперативно вирішити всі проблеми підготовки, розвіяти сумніви та захистити себе від бажання все заново переробити після закінчення ремонту.

Бонусні
послуги

Компанія АГРОМАТ постійно розвивається і пропонує все більший спектр послуг для своїх клієнтів і партнерів. З метою ефективної комунікації були створені спеціальні сервіс сторінки, де можна ознайомитися з послугами і відразу підібрати контактного фахівця в залежності від напрямку і регіону.

На будь-який
корисний випадок

І звичайно, як можна обійтися без величезної кількості допоміжних сторінок та спливаючих вікон. Це історія компанії, новини, контакти, сторінка вакансій, особистий кабінет з усім функціоналом покупки і реєстрації та багато іншого.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки