Проект

Центр мистецтва
ILKO Gallery

15.07.2018
культ високої
культ високої
культ високої
творчості
творчості
творчості
Про замовника

Їжа для очей,
вух і душі

Мистецький центр«ILKO Gallery» є потужним центром культурного життя Закарпаття і прагне залучати до себе все більше творчих людей як з України, так і з інших країн. Головна мета центру — пожвавлення творчих процесів і актуалізація локальної арт-сцени.
задача

Створити сайт, що висвітлює всі події центру і включає партнерські та клієнтські програми, можливість покупки квитків онлайн і відео трансляції.

ідея

Серцем сайту повинен стати спокійний дизайн і зручний функціонал виведення інформації про події центру, а також, система купівлі квитків з підбором вільних місць і можливістю адміністрування часу і умов бронювання.

Розробка сайту

Мистецтво
для всіх

Сайт повинен стати комфортним майданчиком для всіх любителів мистецтва, простором для комунікації, ефективною інформаційною базою центру і зручним інструментом поширення квитків на творчі події і заходи, що проходять в галереї.

Головна сторінка

На сайті, присвяченому предметам мистецтва, головну роль відіграють самі предмети і персонажі галереї. Тому саме вони повинні стати основними акцентами стартової сторінки сайту:

Галерея
событий

Каталог заходів відразу зустрічає великим блоком найближчих виставок або концертів і тут же пропонує купити квиток. Також, можна ознайомитися з усіма вже минулими подіями центру, відсортувавши їх за роками і типом.

Квитковий
контроль

Система придбання квитка надає максимальну зручність для бронювання місць. Не потрібно нікуди ходити, дзвонити або шукати квитки в інтернеті. Все під рукою прямо на сайті та в самому наочному форматі з можливістю підбору місць за схемою та подальшого друку квитків.

Співробітництво

Арт центр «ILKO Gallery» має безліч партнерських пропозицій і програм співпраці для проведення різних заходів і виставок. З метою більш зручної та продуктивної співпраці, була розроблена система реєстрації та інтерактивного прорахунку вартості організації та проведення заходів в залежності від потрібних послуг, дати, предметів інтер'єру, меблів, кількості відвідувачів та інших параметрів.

Корисна інформація

Багатий функціонал сайту вимагає великої кількості допоміжних сторінок, таких як: сторінка реєстрації, персональна сторінка, оформлення та підтвердження замовлення, програми співпраці, корисні посилання, статті та багато іншого. І звичайно, не можна обійтися без контактної сторінки та сторінки "Про нас".

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки