Проект

Організація вечірок
Bachelor Party

Відчуй нескінченне
Відчуй нескінченне
Відчуй нескінченне
задоволення
задоволення
задоволення
Вітаємо!

Від заходу
до екстазу

Best bachelor parties ever! - головний девіз компанії, і це не порожні слова. Величезний спектр заходів, що підривають свідомість, для тих, хто зібрався відправитися по ту сторону шлюбу, і не тільки. Найкрасивіші дівчата, безупинний денні та нічні вечірки, необмежену кількість алкогольних напоїв, екстремальні заходи і приголомшливі місця. Все для самої незабутньої вечірки в твоєму житті!

задача

Створити сайт для надання послуг по організації і супроводу вечірок в Україні з наголосом на формат парубоцької вечірки і з орієнтацією на закордонного клієнта. Сайт повинен яскраво і якісно надавати всю необхідну інформацію та забезпечити підбір і замовлення послуг.

ідея

Так як пік будь-якої вечірки припадає на нічний час, сайт тематично буде оформлений в темних фонових тонах. Яскраві акценти будуть розставлені червоним кольором, а барвисті фото з вечірок і заходів довершать роботу по притягненню погляду відвідувачів.

Розробка проекту

Коктейль
з вогником

Сайт повинен кидатися на клієнта яскравими пропозиціями, як гаряча екзотична танцівниця, але при цьому бути в міру стильним і строгим, як діловий костюм, кажучи про те, що мова йде про послуги рівня ViP. Кожен напрямок або послуга повинні супроводжуватися яскравими добірними фото і заманювати описами.
Капкан для масового ураження задоволенням готовий!

Головна сторінка

Сайт зустрічає зображеннями стильних і нестримно задоволених від проводження часу самців в комбінації зі строкатими фразами про незабутні враження - таке нікого не залишить байдужим. Односторінковий формат відображення всіх основних блоків дозволяє зручно потрапити в потрібний розділ і нічого не пропустити.

Самий парубочий каталог

Каталог послуг даного сайту сам по собі вже відображає мрії будь-якого притомного представника чоловічої статі. Також знадобляться фільтрація, підбір за ціною, допоміжні іконки, зручне структурний опис і наочна форма замовлення, мужики все це теж люблять.

До задоволення
один клік

В процесі того, як від побаченого у клієнта починають загострюватися бажання, спливаючі вікна дозволяють тримати під рукою весь потрібний функціонал по підбору і замовленню послуг. Також передбачена можливість скористатися готовими пакетами, або ж скласти особистий набір послуг в міру своїх фантазій і заощаджень.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки