Проект

Інтернет магазин Easybay

27.11.2018
зроби життя
зроби життя
зроби життя
трохи Easy
трохи Easy
трохи Easy
Початкові дані

ціни + сервіс
= задоволення

Easybay — це завжди якісний сервіс, великий асортимент і найкращі ціни на ринку гаджетів. У магазині представлений великий вибір кращих брендів смартфонів й інших розумних пристроїв. Головна мета компанії - надання клієнтам можливості швидкої і зручної покупки за приємними цінами.

задача

Зробити оновлення дизайну інтернет-магазину, зробити реорганізацію каталогу, розширити функціонал пошуку і підбору товару, оптимізувати систему обробки та супроводу замовлень.

ідея

Потрібен повний редизайн сайту і реструктуризація товарної бази. Необхідно освіжити оформлення, зробити акценти на кращі товари та оптимізувати процес пошуку і здійснення покупок. Для цього будуть задіяні акційні блоки, новий трирівневий каталог і розширена система підбору з виводом супутніх пропозицій товару і акцій.

Розробка проекту

Результативний
вибір

Нова реалізація каталогу і товарної бази дозволить значно поліпшити підбір товару і процес оформлення замовлення. Користувач отримає максимальну свободу в забезпеченні своїх потреб новими гаджетами, а менеджери магазину - можливість підвищити продуктивність.

Головна сторінка

Родзинкою стартової сторінки став великий банерний блок, елементи якого з'їжджаються з різних сторін і відразу звертають на себе увагу. Відвідувач сайту негайно бачить кращі пропозиції, новинки і всю основну інформацію про магазин.

Твій бренд -
твої правила

Досвідчені користувачі гаджетів точно знають, скільки необхідно дюймів, пам'яті або пікселів. Меню каталогу дозволяє оперативно стрибнути в улюблений бренд і швидко підібрати характеристики майбутнього кишенькового улюбленця. За замовчуванням, упор зроблений на розширене відображення розділу смартфонів, як базового в магазині. Але також забезпечена можливість при необхідності поширити цю функціональність на будь-який інший розділ.

Товари з
автонаведенням

Тепер товари магазину Easybay мають можливість красуватися яскравим описом, наочною таблицею характеристик з можливістю порівняння, відеооглядами і посиланнями на братів по серії. А головне, блок з функцією швидкого замовлення завжди бігає під рукою, не відволікаючи при цьому від знайомства з товаром.

Допомога
під рукою

Інтернет-магазин не був би інтернет-магазином, якби не надавав клієнту всю необхідну для успішної покупки інформацію. Полегшити пошук супровідної інформації, покликані додаткові сторінки, такі як "Оплата і доставка", "Гарантія", "Контакти" та інші.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки