Хто замовник

Ні для кого не секрет, що Україна сповнена можливостей для незабутнього відпочинку і різних видів рекреації. Історія, мистецтво, розваги, екстрим, спорт, музика, гастро-тури — в FollowUkraine знають, як перевершити найвимогливіші очікування в будь-якій сфері. Організація конференцій, бізнес-зустрічей, церемоній, тімбілдінг, екскурсій і багато чого іншого на найвищому рівні та з гарантією яскравих вражень.
задача

Створити сайт з інформацією про напрямки діяльності компанії з можливістю підбору пакету послуг по містах і потрібній тематиці. Функціонал сайту повинен включати конструктор, який дозволив би клієнтам складати свої індивідуальні тури з підрахунком ціни.

Рішення

Стартовий блок сайту зустрічає яскравим промо-відео, яке у всій красі відображає безкраї можливості для організації ділового туризму на теренах України:
Базою сайту є односторінковий формат, в якому послідовно описуються всі пропоновані Послуги, Активності і Напрямки. Замикають сайт блоки з корисною інформацією та контактна форма:
Зрозуміло, що одних лише яскравих зображень недостатньо для точного розуміння, з чим маєш справу. Тому кожен допитливий клієнт може після кліку на послугу або інфо-блок викликати спливаюче вікно з детальною інформацією та описом:
Особливим функціоналом облагороджений спеціальний блок замовлення послуг. Він дозволяє максимально спростити підбір комплекту послуг, завдяки готовим продуманим пакетам в залежності від потрібного міста і тематичних переваг:
Ну а для тих, хто любить самостійно визначати кожен крок, передбачений інтелектуальний калькулятор підбору потрібних подій та підрахунку ціни індивідуальних бажань: