Проект

Мережа салонів краси
Steffany

10.10.2018
досконалість
досконалість
досконалість
б'юті-послуг
б'юті-послуг
б'юті-послуг
Про компанію

Ваша краса —
наша місія

Steffany — зростаюча мережа модних салонів краси з повним спектром б'юті-послуг, таких, як перукарські послуги, нігтьовий сервіс, візаж, догляд за обличчям та тілом, і багато іншого. Тут завжди на ТОП рівні подбають про красу і допоможуть обрати модний образ, що запам'ятовується та підкреслює індивідуальність кожного клієнта.
задача

Створити сайт з наочною інформацією про салони, послуги, що надаються, та ціни компанії. Забезпечити зручне відображення і просування лукбука майстрів, а також допомогти клієнтам з швидким пошуком найближчого салону.

ідея

Дизайн сайту буде реалізовано в яскравому і одночасно лаконічному Fashion стилі. Також необхідно розробити візуальну зв'язку між інформацією про послуги, салонами в яких надається послуга та майстрами які в ній задіяні.

Розробка проекту

Розкриваючи
потенціал

Наслідуючи завдання і тематику проекту, було важливо відобразити на сайті атмосферу стильних рішень для жіночої краси, модного антуражу і високого прозорого професіоналізму компанії.

Головна сторінка

Сайт зустрічає квітчастою стартовою сторінкою з плавним переливом фонового кольору в м'яких тонах. Кожен з салонів перегортається в горизонтальній прокрутці та має свій індивідуальний тематичний набір кольорів. Все виконано одночасно стильно, ніжно, незвично і чарівно.

На полі
б'юті-битви

Від яскравих заставок стартової сторінки прокладено шлях безпосередньо в салони компанії, адже саме вони є основним притулком магії краси. На сторінці салону можна ознайомитися з особливостями закладу, цінами на послуги, техніками і продукцією, що використовуються, а також заздалегідь підібрати фахівця з навичок, по фото, і в цілому, до душі.

Красота
вимагає послуг

Послуги компанії представлені каскадом фотографій з невеликими нотатками. У користувача сайту немає шансів пропустити важливий розділ або втомитися від читання. Загальну наочність доповнюють фото задоволених клієнтів в процесі виконання процедур.

У дбайливих
руках майстра

Професійний, досвідчений і турботливий майстер - найголовніший аспект для створення прекрасних образів і максимального комфорту клієнтів. Фахівцям Steffany є чим пишатися і про що заявити. Дізнатися більше про робочі пчілки компанії покликані сторінки майстрів і яскравий LookBook.

Додатковий
контент

До допоміжних, але не менш важливих, сторінок відносяться новини, акції, вакансії, спливаюче меню та інші візуалізації перспективно корисної для клієнта інформації.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки

результати

наступний проект:

Modoza
Modoza
Modoza

Дивитись всі