Проект

Мережа інтернет-магазинів
iGalaxy

21.02.2016
шопінг в стилі
шопінг в стилі
шопінг в стилі
свята
свята
свята

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

  • Система мультишоп — більше 100 інтернет-магазинів на одному базовому движку
  • Оптимізація під високі навантаження — 500+ тыс. уникальных посетителей в мес.
  • Внутрішня CRM-система
  • Синхронізація з 1C
  • Автоматизація Adwords кампаній по всіх проектах і розширена SEO оптимізациія
  • Система організації доставок day-to-day
  • Автоматична Real-time обробка більше 140 прайсів в різних форматах
Давайте знайомитися

галактика
подарунків

Всеукраїнська мережа інтернет-магазинів подарунків і сувенірів, об'єднаних єдиною знижковою картою. Мережа охоплює широкий спектр товарів, від дитячих іграшок до VIP годинників.
задача

Створити сайт мережі магазинів e фірмовому стилі компанії. Надати наочну інформацію по основним акціям і знижкам для залучення клієнтів.

ідея

Світлий сайт з квітчасто-пузирчастими елементами в рамках основного стилю компанії, щоб покупки у клієнтів асоціювалися з чимось святковим і приємним.

Що маємо в корені?

конфетті
знижок

Однією з головних особливостей iGalaxy є система знижок, яка поширюється на всі магазини мережі. Тому було вирішено зробити наголос на дисконтну карту і відобразити сітку магазинів з акцентом на привабливі відсотки підвищення людського щастя.

головна сторінка порталу

ЗНИЖКИ! ЗНИЖКИ! ЗНИЖКИ! Зізнайтеся, вам вже і самим кортить зайти на цей сайт. Світла і приємна парадна сторінка спершу розповідає про визначні пам'ятки у вигляді бонусної програми та далі знайомить зі списком магазинів.

магазини
навколо

Коло стало основним фарватером дизайну сайту, тому каталог магазинів в повній мірі використовує цю фігуру. Крім цього, сайт доповнений інтерактивними анімаційними елементами, які не дають занудьгувати при перегляді.

У повній амуніції

Кожен з величезної кількості окремих інтернет-магазинів має весь необхідний функціонал для успішної інтернет торгівлі: систему замовлень і зв'язку з клієнтом, оновлення товарної бази та цін, рекламні блоки і зручний підбір товару. Все красиво і наочно. Максимальний комфорт клієнтам забезпечено!

що на десерт?

Ну і як не підсолодити репутацію компанії списком партнерів та розташуванням в самому центрі столиці. На допомогу йдуть інформаційні сторінки, які дозволяють, наприклад, допомогти допитливим клієнтам з правильним підбором розміру взуття або розповісти про умови доставки товару та обміну.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає та зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки