Проект

Освіта за кордоном
StudySmart

навчання мрії
навчання мрії
навчання мрії
кличе в європу
кличе в європу
кличе в європу
Хто замовник

Вчися, Працюй,
Підкорюй!

Компанія StudySmart надає всебічну підтримку для вступу до університету мрії, навчання і досягнення кар'єрних цілей. До складу компанії входить група досвідчених, креативних і професійних наставників, які досягли успіху в широкому спектрі областей індустрії, завжди керуючись поточними трендами і тенденціями в галузі освіти відповідно до запитів реального світу.

задача

Створити сайт по залученню всіх бажаючих отримати якісну закордонну освіту. Відвідувач сайту повинен комфортно знайти всю необхідну інформацію про послуги компанії а також мати можливість зробити підбір і замовлення послуг з різними способами оплати.

ідея

Для залучення уваги клієнта будуть використані акценти на перевагах компанії, а також спеціально підібрані візуальні образи і ключові фрази. Європейська тематика в свою чергу повинна простежуватися в елементах сайту та додавати особливий європейський шарм і почуття вікових традицій.

Розробка проекту

Нові горизонти
особистого розвитку

Фахівці StudySmart відрізняються тим, що мають особистий досвід освіти за кордоном, а також всі необхідні зв'язки для того, щоб супроводжувати клієнта до бажаної мети, мінімізувати ризики і вирішати будь-які проблеми. Таким чином, сайт буде мотивувати на досягнення високих цілей в особистій освіті та кар'єрі, руйнуючи будь-які сумніви.

Головна сторінка

На стартовій сторінці сайту розташувався яскравий банерний блок, опис особливостей компанії та інформаційні блоки блогу і подій. Кожен блок має індивідуальне оформлення, але при цьому залишається в рамках стилю сайту. Це полегшує сприйняття інформації.

Каталог послуг

Послуги згруповані по пакетам і напрямками. Загальний список всіх послуг має значний розмір, але щось ускладнити цим фактом він не здатний, оскільки передбачені зручні фільтри підбору. Кожна послуга не обмежується назвою та ціною, вона має також індивідуальне опис і візуалізацію зображенням.

Інформаційна
опіка

Інфо-сторінки дозволяють дізнатися всі деталі про закордонні навчальні заклади та послуги, що там надаються. Велика кількість кнопок для взаємодії допомагає встановити в потрібний момент контакт з менеджером, зробити замовлення або ж перевірити свої шанси на спеціальних тестах.

Калейдоскоп
сторінок

Весь спектр сторінок радує око своєю різноманітністю і зручністю. Це і спливаючі поп-ап вікна, і сторінки з блоковим розташуванням елементів різного формату, і текстові сторінки з великими картинками. Швидке і приємне отримання потрібної інформації забезпечено.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки