Проект

Архітектурне бюро 2a

09.04.2015
гармонія
гармонія
гармонія
у деталях
у деталях
у деталях
Перше знайомство

хороший стиль —
запорука довіри

Бюро «2А» спеціалізується на створенні та реалізації архітектурних об'єктів різного спрямування: від дизайну інтер'єрів до проектів житлових масивів. Висока кваліфікація фахівців, а також досвід роботи в області архітектурного проектування дозволяють створювати унікальні та нестандартні об'єкти.
задача

Створити сайт, що відповідає високим стандартам архітектурного бюро «2А» з описом всіх послуг і проектів фірми, відображенням портфоліо та інформації про головних фахівців компанії.

ідея

Суворі сірі тона та лаконічне оформлення сайту в поєднанні з архітектурними формами і великими наочними зображеннями проектів і команди архітекторів.

Розробка концепту

Сайт в краватці
та з іскрою в очах

Архітектурний напрямок задає тон сайту — менше тексту, більше наочних візуальних елементів. Очевидна необхідність зручної галереї проектів, відображення статистики досягнень компанії, і, щоб не залишати сумнівів клієнтам, професійний фотосет команди.

Титульна сторінка

Зустрічати користувача сайту було вирішено повноекранним відео-блоком, в якому наочно показується високий професіоналізм, творчий потенціал і командний дух компанії «2А» в процесі роботи над проектом.

Проекти —
наше все!

Проектна сторінка має вигляд великої галереї та виконана в стилі хаотичної плитки зображень. Перейшовши по картинці, можна отримати невелику інформацію про об'єкт і побачити додаткові зображення. Також, є можливість переглядати проекти за напрямками.

Випромінюючи впевненість

Загальне уявлення про компанію якісно доповнює сторінка про команду. Великі чіткі фотографії та опис якостей фахівців компанії. Загальний вигляд голосно заявляє — нам під силу будь-які проектні завдання!

дізнайся більше

Допоміжні інфо-сторінки традиційно дозволяють дізнатися все, що потрібно дізнатися. До їх складу входять: історія компанії, перелік і опис послуг, сторінка про цікаві публікації та контакти.

адаптивність

Сайт однаково добре виглядає як на робочому столі, так і на будь-яких мобільних пристроях.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки