Проект

Інтернет-магазин
побутової техніки electrolux

10.06.2015
відчуй
відчуй
відчуй
інновації
інновації
інновації
Зустрічайте

топ магазин
для топ бренду

Інтернет-магазин побутової техніки Electrolux Partner готовий запропонувати найширший вибір практичних, зручних, економічних і сучасних приладів одного зі світових лідерів виробництва побутової техніки.
задача

Створити сайт, який буде наслідувати стиль бренду і надавати клієнтам і партнерам максимально зручний функціонал для підбору і покупки товару.

ідея

Дотримати строгий фірмовий стиль Electrolux і збагатити сайт приємними і зручним підбором товару і комплектів техніки з урахуванням накопичувальних знижок і акцій. Клієнти це заслужили.

Максимум можливостей

Повний фарш
і навіть більше

Великий магазин вимагає великих справ! Для Electrolux partner було зроблено: завантаження і оновлення цін, додавання і оновлення товарних лінійок, ведення рекламних акцій і промо сторінок, конструктор підбору комплектів техніки з урахуванням знижок, можливість реєстрації та контролю клієнтської бази, і багато багато іншого ...

головна сторінка проекту

Світлий дизайн, зручний каталог, список популярних товарів, ну і звичайно блок привабливих акційних пропозицій — все для того, щоб відвідувач сайту швидко і комфортно знайшов те, чого він так бажав, навіть якщо і не підозрював про це.

агов товари,
будуйтесь в ряд!

Захотіли оновити процес збирання, охолодження продуктів, або може приготування їжі? Каталог розроблений і побудований найбільш доступним і зрозумілим для будь-якого індивідуума чином.

карточка товару

Високотехнологічна сторінка товару має прив'язку до інформаційної медіа-бази і в автоматичному режимі вивантажує характеристики, опис і фото товару. Так-так, все вірно, топова компанія може дозволити собі обійтися без контент менеджера.

корисне чтиво

Як можна позбавляти клієнта задоволення зв'язатися з фірмою, дізнатися про гарантії та доставку або знайти найближче представництво. Всі необхідні інформаційні сторінки включені в набір.

рекламний прискорювач

Для активного просування магазину, рекламних акцій і гарячих пропозицій, була забезпечена глибока підтримка по SEO, Google Adwords, Hotline та інших прайс-агрегаторах, а також створені посадочні лендінги та промо сторінки.

наступний проект:

2a
2a
2a

Дивитись всі