Проект

Лідер сантехнічного
сегменту Антей

20.05.2021
Дистрибуція
Дистрибуція
Дистрибуція
з wow ефектом
з wow ефектом
з wow ефектом
Про замовника

Супергерой
в світі сантехніки

Компанія «Антей» надає потужний та комплексний супровід сантехнічного бізнесу з покриттям всього сегмента сантехнічного обладнання, а також повну інформаційну та технічну підтримку з філіями по всій Україні.
задача

Створити новий сайт компанії, який має уособлювати концепт "WOW-LOVE-LIVE" та надавати всю необхідну інформацію про послуги, торгові марки і проекти компанії.

ідея

Оформлення сайту в контрастних чорно-білих тонах створить одночасно свіжий і строгий формат з акцентами на Інфоблоки. Слоган "WOW-LOVE-LIVE" стане частиною смислового бекграунду а фірмовий синій колір допоможе внести фарби в окремі елементи.

Розробка сайту

Надійний
бізнес-провідник

Сайт повинен відображати високий професіоналізм "Антей", але при цьому ясно давати зрозуміти, що компанія високо цінує приємний емоційний фон бізнес відносин і позитивний командний дух.

Головна сторінка

Сайт зі старту і без зволікань постачає відвідувача всією головною інформацією про вражаючі особливості, яскраві можливості та приємну філософію роботи компанії "Антей". А з усіх кутів за клієнтом пильно стежить кнопка "Стати партнером".

Крізь труби
до зірок

Компанії є чим пишатися в сфері сантехніки.
Сторінки про історію, місію та команду дозволяють перейнятися всією корпоративною міццю Антей. А для тих, хто бажає це зробити з "перших рядів", передбачена сторінка з вакансіями.

Достаток
та придаток

Велика кількість брендів, проектів і послуг вимагає створення структурованих і максимально інформативних сторінок. Сайт Антей не став винятком. Серфити по хвилях інформації на сайті настільки ж приємно, як приймати пінну ванну.

Додаткові сторінки

На допомогу до основних незмінно йдуть безліч допоміжних сторінок і спливаючих форм, покликаних закрити питання, що залишилися і налагодити контакт з клієнтом. Ніхто не залишиться без заслуженої зручності і уваги.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки

наступний проект:

Deante
Deante
Deante

Дивитись всі