Проект

Інтернет-магазин
електроніки Gadgitec

18.04.2016
в світі, де
в світі, де
в світі, де
правлять машини
правлять машини
правлять машини
Насамперед

більше ніж
інтернет-магазин

Сайт прикольних новинок і крутих гаджетів! На відміну від інших, Gadgitec не хапається за всі пропозиції на ринку електроніки, а зосереджує свою увагу на найцікавіших, найбільш технологічних і перевірених пристроях в світі гаджетів.
задача

Створити сайт, який буде виділятися на тлі конкурентів, безпосередньо асоціюватися з товаром, і при цьому бути максимально простим і лаконічним.

ідея

Яскраве колірне рішення та інтерактивні анімаційні елементи, які забезпечать ігрову взаємодію з відвідувачами.

Логотип, що запам'ятовується

все геніально і
просто

Вистава починається з ... Логотипу! Так, хіба можна сьогодні уявити надійну компанію без логотипу? Логотипи живуть не тільки в хедерах сайтів. Хороші логотипи живуть у свідомості ваших клієнтів)

головна сторінка проекту

З самого першого знайомства з інтернет-магазином можна дізнатися про нові супер гаджети, так як прямо на головній сторінці показані в красивій динаміці товари-новинки. У центрі розмістили слайдер з акційними гаджетулічками, щоб сфокусувати покупця на знижечках!

каталог мега
крутих гаджетів

Для ознайомлення користувачів з гаджетами інтернет-магазину, ми створили величезний і в той же час простий каталог товарів. Каталог розбито на категорії відповідних товарів, щоб спростити людям пошук сенсу.

карточка товару

Товарна сторінка розміщує величезну кількість інформації по товару і супутнім пропозиціям, при цьому, все розташовано компактно і максимально зручно для користувача. Текстовий опис товару представлено в журнальному форматі з великими барвистими картинками.

і багато іншого

Всі сторінки виконані в єдиній стилістиці, акуратно та зі смаком.

адаптивність

Сайт однаково добре виглядає як на робочому столі, так і на будь-яких мобільних пристроях.
Використовуй скролінг для перегляду всієї сторінки

наступний проект:

CHI
CHI
CHI

Дивитись всі