Проект

Професійна
CHI

05.09.2018
мистецтво
мистецтво
мистецтво
бути гарною
бути гарною
бути гарною
Small 1
Сідайте зручніше

Красота
без жертв

Farouk Systems — світовий лідер у виробництві стійких безаміачних барвників і косметичних засобів на основі натурального шовку. Більше 9 років компанія є незмінним партнером "Міс Всесвіт", "МіссUSA", "Oscar", "Grammy", "MTVMusicAwards".
задача

Провести оновлення старого сайту, освіжити дизайн, забезпечити зручний функціонал і хорошу адаптивність сайту для всіх пристроїв.

ідея

Відійти від стандартів в розмітці сайту, використовуючи горизонтальну розгортку сторінок. У дизайні застосувати чорне виконання фонів, що зробить вишуканий контраст на продукції і ефектних модельних дівчатах.

Розробка проекту

Міс Всесвіт
рекомендує

Сайт продукції CHI повинен бути одночасно суворим і стильним, відповідати високим стандартам бренду та переконувати відвідувача в тому, що саме цими товарами користуються найкрасивіші жінки планети .. та що там планети .. всесвіту!

Стартова сторінка

Однією з головних концепцій краси є індивідуальність. Наслідуючи цей важливий аспект, сайт відразу зі стартової сторінки представляється в незвичайному і одночасно елегантному форматі вертикальних розділів з соковитими червоними акцентами.

Допомога завжди
під рукою

Серцем сайту є каталог продукції з безліччю брендів і серій. Для більшої зручності, товарна база була розбита на групи за типами волосся. Досить клікнути на ліве вертикальне червоне поле, і виїжджає сторінка з підказками по підбору продукції. Зручно, правда?

глянцеві
сторінки товарів

Товарна сітка та сторінки продукції успадковують горизонтальну структуру сайту, при цьому, не поступаються зручністю в порівнянні з вертикальними сторінками, і навіть виграють! Завдяки вертикальному поділу є можливість в будь-який момент швидко й зручно перемикатися між брендами та серіями, при цьому ще й бачити коротке превью кожного розділу.

біля витоків світових трендів

CHI - це не просто якісні товари, це частинка компанії з багатющою історією і традиціями, це постійне оновлення трендів, це участь у великій кількості подій світової моди та стилю. Переконатися в цьому допоможуть розділи "про компанію", "новини", "публікації", "семінари", "виставки" та інші інформаційні сторінки.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт підлаштовується під будь-який пристрій, тому завжди добре виглядає і зручний у використанні.
Використовуй скролінг для перегляду всієї сторінки

результати

Small 1