Проект

Інтернет-магазин
косметики 678lux

бренд шопінг
бренд шопінг
бренд шопінг
в ім'я краси
в ім'я краси
в ім'я краси
Заходьте, сідайте

Мультишоп
косметики

678LUX - онлайн магазин, що відкриває поціновувачам моди і краси безмежний доступ до трендових речей, косметики і парфюмерії. У магазині представлений величезний асортимент унікальної косметики, парфумерії, інструментів і аксесуарів від провідних світових брендів.

задача

Створити інтернет-магазин трендової косметики, головними якостями якого повинні бути: зручність для відвідувача, строгий але приємний дизайн, проста і зрозуміла навігація, зручна система замовлень

ідея

Використати концепцію світлого дизайну і великої кількості вільного простору. Це покращує сприйняття зовнішнього вигляду сайту, дозволяє розставити акценти, привертаючи увагу до CTA-елементів, а також дає можливість відвідувачам сконцентруватися і прискорити прийняття рішення.

Розробка проекту

Краса і стиль
по кліку мишки

Купівля через інтернет має всім відому перевагу - можна купити все що хочеш, сидячи прямо вдома на улюбленому дивані. 678lux доводить, що професійна косметика не є винятком. Навіщо бігати по магазинах, якщо можна порадувати своє тіло брендовими засобами догляду за допомогою абсолютно комфортного шопінгу біля екрану монітора або смартфона.

Головна сторінка

Ефективним способом залучення уваги відвідувачів сайту є слайдер з акційними пропозиціями. Він дозволяє швидко дізнатися про найгарячіші знижки і додає виразності головній сторінці. Під слайдером був зроблений акцент на популярні бренди і розділи магазину, з метою полегшити навігацію і направити клієнтів до пріоритетних категорій. Все для швидкої і зручної покупки.

Коли бренд
народжує тренд

Каталог товарів дозволяє з комфортом зануритися в величезний асортимент унікальної косметики, парфумерії, інструментів і аксесуарів від провідних світових брендів. А тематичні розділи дозволяють швидко знайти потрібний напрямок для поліпшення бажаної частини себе, будь то лиця, волосся, тіла або мужика.

Фірмовий
Товарний LUX

Товарна картка успадковує світлий і просторий стиль в ніжних фірмових тонах. Продумана структура сторінки дозволяє бачити всі основні елементи для отримання інформації та придбання товару, але при цьому велике число додаткових даних дбайливо приховано в підменю і списки, що не навантажують вид, але при необхідності можуть бути відкриті і задіяні для задоволення допитливості.

Є питання?
Знайдемо відповідь!

Полегшити пошук супровідної інформації по магазину і процесу замовлення покликані додаткові сторінки, такі як "Оплата і доставка", "Повернення товару", "Контакти" і т.д. Ну а для найбільш пристрасних шукачів істини є розділ FAQ і контактна форма - команда професіоналів 678lux нікого не залишить наодинці з питаннями.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт завжди добре виглядає і зручний у використанні, підлаштовуючись під будь-який пристрій.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки