Проект

Центр спини та суглобів
stamina

26.03.2018
життя без болю
життя без болю
життя без болю
та обмежень
та обмежень
та обмежень
Про компанію

Здоров'є
в русі

Центр Stamina зібрав все необхідне обладнання і фахівців для вирішення проблем спини та суглобів. Лікування проводиться м'якими неінвазивними методиками та підходить для людей будь-якого віку.
задача

Провести редизайн старого сайту, переосмислити концепцію, позначити цільові групи і зробити наголос на ефективності комплексної програми лікування.

ідея

Створити на сайті лікувально-оздоровчу атмосферу, зробити акценти на легкості руху і здоров'я для всіх вікових груп. Сторінки хвороб і методів повинні бути більш наочними і легкими для сприйняття, а контактна форма — завжди під рукою.

Дизайн концепт

Хребет співає
суглоби танцюють

Для центру Stamina був розроблений легкий повітряний дизайн з плавними лініями та символами невагомості, як наприклад пір'ячко, щоб підкреслити, що лікування принесе клієнтам легкість руху і життєву свободу.

Стартова сторінка

Головна сторінка зустрічає наочним інтерактивним блоком, в якому на прикладі проблемних точок описуються хвороби і тут же перекреслюються, що в зв'язці з фотографіями щасливих людей дає відвідувачеві чітку картинку про ефективний напрямок діяльності центру.

Що? Як?
Хто? Кого?

Саме в такому зрозумілому форматі відображений каталог інформаційних сторінок. Зберігаючи очевидну логічність, яку всі так люблять, в розділі "Що лікуємо" розмістився великий перелік і опис подоланих недуг, а в розділі "Хто лікує" можна ознайомитися зі своїми майбутніми рятівниками.

от "А"-й, болить!
до "Я" здоров!

Численні сторінки хвороб і методів лікування максимально інформативні та зручні для вивчення. Текст розбитий на блоки і списки, додано картинки різного формату, відео та схеми — все зрозуміло і приємно.

додаткові сторінки

Якщо раптом відвідувачеві сайту виявиться мало десятків і десятків інформаційних сторінок про хвороби, програми та методи лікування, він може заглянути в блог компанії або дізнатися про можливості заощадити на сторінці акцій. Також сайт багатий на спливаючі поп-ап сторінки.

адаптивність

Величезний монітор або смартфон з невеликим екраном? Сайт підлаштовується під будь-який пристрій, тому завжди добре виглядає і зручний у використанні.
Використовуй скролинг для перегляду всієї сторінки

результати